2. kapitola

21. listopadu 2009 v 20:26 | Teríík |  Příběh Harry Potter a tajemství Severuse Snapea
Druhého dne ráno šli na snídani jako obvykle, ale neobvykle k nim promluvil ředitel Albus Brumbál: ,, Dnes v noci se zde v lese opět objevili Smrtijedi. Takovéto "obhlídky" školy se opadkovaly už o prázdninách, proto si myslím, že studenti 5. a 6. ročníku by měli přes noc hlídkovat okolo školy. Od 6 hodin jako první nastoupí na hlídku slečna Grangerová a pan Malfoy, a v 1 hodinu ráno je vystřídají slečna Weaslyová a pan Potter." dokončil svou řeč.
Hermiona se už zvedla a šla za profesorkou MacGonagalovou a za ní uháněl i Malfoy. Hermiona byla ale rychlejší a už na profesorku rychle mluvila: ,, Ale paní profesorko, to nemyslíte vážně!! Já abych měla hlídku s.. ehm.. s nim??" a ukázala na Malfoye. ,,Ale ano, myslím." ,,Ale-" skočila jí do řeči Hermiona. ,,Žádné ale, slečno Grangerová. Pro Vás to samozřejmě platí také pane Malfoyi." otočila se a odešla. ,,Budu tě čekat ve 3/4 na 6 ve vstupní síni. " řekl stroze a odešel taky.
Když Hermiona v 5 dorazila do společenské místnosti měla co dělat, aby všechno stihla. Ale na vteřinu byla ve vstupní síni, kde uviděla Malfoye. Draco se přívětivě usmál a šel jí naproti. Stoupl si proti ní a potichu začal šeptat. ,,Víš.. ehm.. to v tom vlaku.. noo.. já.. asi sem se do tebe... zamiloval... " koktal Draco. Hermiona zrudla jako rajče, ale Draco si toho nevšímal a pomalu se k ní přiblížil, chytil jí za ruce a políbil ji... Ale Hermiona se nebránila, naopak líbilo se jí to.. Pak se chytli za ruku a vyšli ven. Ale o půlnoci se z lesa vyřítila malá skupinka Smrtijedů a zasáhli Hermionu omračovacím kouzlem. Draca nechali napokoji, obrátili se a šli zpátky.. Pak jí vzal a odnesl ji na ošetřovnu. Madam Pompreová ji uložila na lůžko a Draca vyhnala z ošetřovny. Tu hodinu už dohlídal sám. Pak přišel Harry s Ginny a ptali se po Hermioně. Draco jim na to pohrdavě odpověděl, že ji zasáhla omračovací kletba jednoho ze Smrtijedů. Zbytek noci ptoběhl už bez komplikací.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny | Web | 24. prosince 2009 v 9:35 | Reagovat

omluva se sice přijímá,ale ta rána bude navždy v mém srdci..nejenom že jsi mi zkopírovala doslova mě,ale i příběh..že se objevily smrtijedi...sice je dobře že se ti moje povídka líbí,ale to neznamená že skopíruješ i příběh..tak fakt ,,díky" moc no..

2 adgjmptw | 7. dubna 2013 v 11:33 | Reagovat

První kapitola byla lepší. Tohle mělo ke konci zrychlený děj. Jinak pěkný :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama