3. kapitola

21. listopadu 2009 v 21:12 | Teríík |  Příběh Harry Potter a tajemství Severuse Snapea
Draco byl velmi zklamaný z toho, že nedokázal ubránit Hermionu. A když ji neviděl ani na snídani, byl celej den jako vyměněnej. Nic mu nešlo. Snape stihnul Zmijozelu za 2 hodiny lektvarů strhnout 50 bodů. A když se byl o polední přestávce na ni podívat madam Pomfreová mu řekla, že si ji tu přes noc nechá na pozorování. Ale Hermioně se to nelíbilo a tak počkala až všichni v hradu budou spát a po tají se vydala do ložnice. Ale ve třetím patře ji něco zaskočilo. Slyšela už jenom hlas Bellatrix, který zašeptal ,,Crucio" Hermiona se svalila na zem a z poza rohu vyšel sám lord Voldemort. Ani né za čtvrt minuty uslyšeli kroky a zmizeli. Hermiona si myslela, že je to Brumbál, ale nebyl. Byl to Draco. Vzal ji do náruče a nesl ji sklepením do jeho pokoje. Tam ji položil na postel a chvíli ještě přecházel po pokoji s hůlkou v ruce. Pak si vyčaroval deku a polštář a lehl si na zem vedle postele, na které už tvrdě spala Hermiona.
Brzo ráno ji vzbudil, aby přešla zpátky na ošetřovnu. Potichu se kradli tichými chodbami. Před ošetřovnou ji Draco dlouze políbil a šel si ještě na chvíli lehnout.
Při snídani dělali, že se navzájem nenávidí.
Dneska měli v noci službu Neville Longbothom a Lenka Láskorádová a po nich Cho Changová s Flintem. Aspoň se mohli všichni v klidu vyspat. Teda skoro všichni. Hermiona s Dracem měli o půl druhé v noci sraz v sovinci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama