6. kapitola

23. listopadu 2009 v 16:27 | Teríík |  Příběh Harry Potter a tajemství Severuse Snapea
Hermiona s Dracem se procházeli po školních pozemcích, ale najednou se z lesa vyřítili Smrtijedi. Tentokrát už Draco zabránil tomu, aby Hermionu zasáhli. Ale za to zasáhli jeho.
Hermiona se rozeběhla do hradu najít madam Pomfreyovou. ,, Madam Pomfreyová!! Tam venku!! Smrtijedi!! Zasáhli Malfoye!! " volala zmateně Hermiona. ,, Pojďte slečno, a ukažte mi, kde leží." řekla s klidem madam Pomfrmeyová. Hermiona se rezeběhla k místu, kde ležel. ,, Tady je!! " a ukazovala na Draca. ,, Slečno Grangerová, běžte sehnat profesora Snapea, ať se co nejdřív dostaví na ošetřovnu." řekla po chvíli.
Hermiona, už trochu klidnější, šla ke Snapeovu kabinetu. Zaťukala, ale nikdo se neozýval. Až po pěti minutách se ozval Snapeův jízlivý hlas. ,, Kdo mě zase otravuje?? Dále." řekl. Hermiona na něj začala zase zamteně mluvit, ,, Pane profesore, madam Pomfreyová chce, abyste se co nejdřív dostavil na ošetřovnu." ,, Co ta ženská zase chce??" obořil se Snape. ,, Malfoy, zasáhla ho jedna z kleteb, kterou vyslali Smrtijedi. " vmetla mu do tváře. ,, Cože?? Smrtijedi?? Tady?? Za bílýho dne?? " rozčílil se. ,,Ano, pane profesore." odpověděla. ,, Jenom si tady něco dodělam a přijdu." a rozlil přitom něco červeného co se podobalo krvi. ,, Počkejte, já Vám pomůžu to uklidit." řekla Hermiona. ,, Ne, já si to uklidim." ale to už Hermiona lezla po kolenou a setírala to hadrem. ,, Hotovo." prohlásila. ,, Děkuji, ale jak jsem říkal, uklidil bych si to sám." řekl naštvaně Snape.
Hermiona šla do nebelvírské věže velice neklidná. Musela přemýšlet o tom, jak jí Draco zase zachránil. Když už dorazila konečně do společenské místnosti Janet na ní chrlila: ,, Kde jsi byla?? A proč si tak smutná??" ,, V knihovně, já nejsem smutná, jenom ospalá.. Asi si půjdu lehnout." otočila se a šla do ložnice. Vůbec se jí nechtělo spát. Musela přemýšlet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama