2. kapitola, 1. část (TA)

21. května 2011 v 8:45 | Teríík |  Temný anděl

Jelikož si myslím, že už čekáte dost dlouho, přidávám část druhý kapitolky. ;) Užijte si jí.. :)

Vysvětlení


"Vstávej," šťouchal do Harryho Rick asi pět minut. "Za chvíli začínají lektvary," snažil se ho vystrašit. Z postele se ozvalo pouze nesrozumitelné mumlání, ze kterého rozluštil pouze dvě slova. Rone a Snapeovi. Nebelvír si pouze povzdychl a odešel z místnosti. Po chvíli se vrátil a v ruce držel po okraj plnou sklenici s ledovou vodou. Na tváři měl ďábelský úsměv, když počítal do tří.
"Tři," a vylil na našeho hrdinu studenou vodu. Harry vmžiku seděl na posteli a hledal hůlku. Zakladatel červené koleje se začal smát jako bláznivý. Potter se na něj nechápavě podíval.
"Hůlku dostaneš." Po tomto prohlášení se chlapec zatvářil ještě víc nechápavě než před tím. "Dozvíš se to, až se uráčíš vydrápat z postele, umýt se a slézt dolu. Bude tam na tebe čekat Sal a dovede tě za náma. To víš, ty by ses tu akorát ztratil," Rick se na něj usmál a vypochodoval z pokoje. Harry se zasmyslel. Poslední co si pamatoval bylo, jak do něj mužská část zakladatelů Bradavic s Leonardem lijou jednu skleničku za druhou něčeho dobrého. Až teď začal vnímat ukrutnou bolest hlavy. Radši se vyhrabal z postele a šel si dát studenou sprchu.

Salazar netrpělivě přešlapoval u schodů. Občas zvědavě nakoukl směrem nahoru a několikrát obešel místnost.
Harry seběhl schody a zašklebil se na Zmijozela.
"Že ti to ale trvalo," řekl nepříjemně a svižným krokem se vydal chodbami do jednoho z mnoha salónků. Zastavili se před jedněmi, obyčejně vyhlížejícími, dveřmi. Salazar otevřel a vešel dovnitř. Ocitli se v menší místnosti vymalované, světle modrou barvou. Uprostřed stál stůl, u kterého se nacházelo osm židlí. Dvě byly prázdné. Na proti dveřím bylo umístěno okno. Na jedné stěně byl umístěn obraz nějaé ženy. U druhé zdi sídlil menší stolek na použité nádobí.
Salazar stčil do Pottera a sám zamířil k jednomu ze dvou volných míst. Na Harryho zbylo místo mezi Claire a Leem. Posadil se a začal pomalu snídat.
"Asi bys chtěl vědět podrobnosti, co?" Ozval se po jídle Merlin. Mladý Potter tiše přikývnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AnNe | Web | 5. června 2011 v 11:15 | Reagovat

Boužel jsi vypadla ze SONP. :) Diplom: http://weasley-guys.blog.cz/1106/sonp-finale

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama