Mini info

17. listopadu 2011 v 8:22 | Teríík |  Blog
Jak už jsem psala do komentářů k minulé kapitole, nestíhám. Vychází mi dost blbejch známek a já bych je nerada viděla na vysvědčení. Musim zabrat. :/
Kapitola se rýsuje hodně pomalu. Opravdu hodně pomalu. Ráda bych jíd dokončila co nejřív, ale moje přání nebude asi vyslyšeno. Nějak se mi teď nedaří. Jak tady, tak ve škole. Teď sem ještě začala chodit na hodiny kytary a na začátku prosince hned nějaká soutěž, či co. Den předem konverzace z němčiny.
Možná to zní, že se vymlouvam. Ale ne, jenom chci, abyste věděli, co se děje. Můžete mě pochopit, ale i ukamenovat. ;D
Jak sem psala, kapitola bude pravděpodobně za hodně dlouho, i když se mi to nelíbí. Inspirace došla a nějak nemůžu najít chuť napsat alespoň ty dvě stránky ve wordu. Je to těžký, možná to znáte. ;)
Nebojte, já se zase tozjedu. :) Sice nevim kdy, ale někdy určitě jo. Doufám. :)

Váš zcela vyčerpaný Teríík
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nicollet | 25. ledna 2012 v 14:48 | Reagovat

Terííku, promiň že jsem se tak dlouho neozvala, ale neměla jsem čas a jak tak koukám, ty jsi na tom podobně. No, doufám že tě brzo zase navštíví můža a kapitola mi přiletí do schránky co nejdřív. (:

2 Teríík | 3. března 2012 v 19:21 | Reagovat

Nerada to přiznávam, ale už nad tím přemýšlím delší dobu.. Končím.. Ano, Potter mě stále bere jako, když sem pod stromečkem našla VHS Kamene mudrců, ale nemam čas (a popravdě už ani chuť) psát dál.. Prsty v tom má nejenom škola, ale i osobní problémy..
Možná se někdy tomuhle vrátím.. TA je povídka, kterou mám sice vymyšlenou v hlavě, ale nějak to nemůžu hodit na papír.. Takže jestli má někdo zájem, mohu přenechat stávající tři kapitoly někomu jinému na dopsání celé povídky.. :)
Jsem ráda, že tu se mnou někdo byl až do konce.. :)

Váš Teríík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama